BU MİLLET SANA HASTA, HOŞ GELDİN BÜYÜK USTA

15.05.2011 10:58

Hakkı Öztürk: abicim yazdıklarına tamamen katılıyorum. inşallah bu dönemdede akp iktidara yine geçecek ve istikrar sağlanacak. ama bir yerde takılıyorum, senin bu seferki yazın o söylediğin insanların tam tersi durumunda bir yazı olmuş. bence yazar olumsuz yönleride çıkarıp eleştirebilmeli ve kendi doğrusunu okuyucuyla paylaşabilmeli.. SAYGILAR ... (17.05.2011 - Giresun Gündem Gazetesi)

Mustafa Temür: tayipten önce iktidarda olanlar ikide bir meydanlara çıkıp terör örgütü başını asamadınız diyorsunuz beyfendiler imzayı tayip bey atmadı sizler atmadınızmı niye o zaman asmadınız sorarım size buna cevap vermenizi isterim o siyasetçiler? Hayri TEMÜR çok güzel yazmış tebrik ederim. (17.05.2011 - Giresun Gündem Gazetesi)

Şenol Temür: Doğru söze ne denir. Artık milletimiz boş vaatlere,palavralara inanmıyor. Bu zamana kadar ülkede bir şeyler yapabilen tek parti Özal'ın ANAP'ı ile Erdoğan'ın AK Partisidir. Diğerlerinin iktidarında cebimizde Türk Lirası taşımaya ödümüz kopuyordu. Torpil meselesinde ise maalesef iş bireyde bitiyor.Ne zaman birey olarak birilerinden medet ummaktan vazgeçersek o zaman bir şeyler olur. Başbakan'ın bir de kabak hikayesi vardı,süperdi.Bulancak'ta CHP'liler kamuoyu yoklamasına çıkmışlar.Bir köyde kadının biri kapısında kabak soyuyormuş.Demişler ki " Teyze bu kabaktan çorba mı yapacaksın?" Teyzenin cevabı süper;"Hayır evladım,bunu Halk Partisi iktidardayken çorba yapıyorduk artık hayvanlara yal yapıyoruz"demiş... (15.05.2011 - Giresun Gündem Gazetesi)

Muhammed: YAZINIZI COK BEGENDIM EN COKTA KONU BASLIGINIZ İNŞALLAH BUYUK USTAMIZ HEP BIZIMLE BİRLİKTE OLUR... (15.05.2011 - Giresun Gündem Gazetesi)

İlknur Temür: tamamiyle gerceklerden bahsetmissiniz ama gercekleri gorupte hatta yeri geldiginde cok guzel faydalanıpta hala nankorluk edenlere cok kızıyorum Türkiye nereden nerelere geldi... (15.05.2011 - Giresun Gündem Gazetesi)

Mehmet: hayri bey çok doğru ve güzel şeyler yazıyorsun.bu konuda da haklısın.başka yazılarınıda beklıyorum.saygılar... (15.05.2011 - Giresun Gündem Gazetesi)